Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Чи потрібна вашому двору бруківка?

Розкажемо, чому натуральна бруківка настільки популярна. Чрму саме цей матеріал обирають для облаштування подвіря та в чому перевага бруківки порівняно з іншими покриттями. Читайте!

Причепурити свою дачу і зробити присадибну ділянку гарненькою та акуратною допоможе бруківка. Вона дозволить створити акуратні доріжки, облагородити місця для відпочинку та багато іншого У цій статті ми поговоримо про те, в чому переваги натуральної бруківки у вашому дворі, адже виробник «Мій двір» знає все про цей продукт.

Переваги натуральної бруківки у вашому дворі

Отже, поговоримо про те, чому натуральна бруківка у вашому дворі в 100 разів краща за асфальт.

  • простота укладання;
  • різноманітність форм, фактури та кольорів;
  • захист від вологи;
  • довговічність;
  • простота ремонтних робіт;
  • екологічність.

Розглянемо більш детально про кожен з факторів.

1. Простота укладки. Покласти бруківку можна своїми силами, без залучення фахівців.

2. Різноманітність форм, фактури та кольорів. Асортимент львівської бруківки від «Мій двір» вражає! Ми пропонуємо своїм клієнтам тротуарну плитку з різним дизайном: «Романо», «Симфонія, «Старе село», «Колор-мікс», «Австрійська бруківка», «Віденський камінь» та ін. Товщина тротуарної плитки складає від 4 до 10 сантиметрів.

3. Захист від вологи. Навіть при сильних дощах на поверхні тротуарної плитки не утворюється калюж. Вода всотується в грунт через шви між плитами. При цьому зовнішній вигляд бруківки не змінюється.

4. Довговічність. Бруківка легко витримує значні навантаження не одне десятиліття, не деформуючись і не розламуючись. За нею дуже легко доглядати, поверхня без жодних проблем очищається від бруду та снігу, не поглинає рідини, тож на бруківці не залишатимуться брудні сліди.

5. Простий демонтаж та заміна. Якщо одна з тротуарних плиток пошкодиться її можна легко замінити не руйнуючи суцільне покриття двору. Навіть для новачка це не складе труднощів.

6. Екологічність. Як відомо, під впливом високих температур, асфальт починає виділяти небезпечні речовини, які негативно впливають на самопочуття людини. Бруківка навіть у нестерпну літню спеку залишається на все 100% екологічним матеріалом. На відміну від асфальтового покриття, тротуарна плитка не вибаглива в процесі обслуговування та експлуатації.

Переглянути бруківку львівського виробника «Мій Двір» можна на сайті: miidvir.ua. Там представлений величезний вибір тротуарної плитки найпопулярніших кольорів у цьому сезоні. Остання яскрава новинка – серія «Колор Мікс»! Працюємо на території Західної України, гарантуємо якісну доставку.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.