Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Дитяча футбольна форма в Україні

Футбольна форма говорить багато про вашу команду: єдність, командний дух та бажання виграти гру.

Базова футбольна форма для юнацтва включає трикотажні вироби, шорти, шкарпетки, відповідне взуття та футбольні щитки. Форма обов’язково повинна відповідати віку та розміру, її можна знайти на https://sport-x.com.ua/ua/detskaya-forma/ та забезпечувати належний захист.

Стандартна футбольна форма

Стандартна футбольна форма повинна складатися з футболки чи сорочки, шортів, взуття, щитків та гетрів. Шипи дозволяються на футбольному взутті до тих пір, поки вони не вважаються небезпечними.
Дитяча футбольна форма

Футбольні щитки

Футбольні щитки слід носити під шкарпетками, причому нижній край не вище 5 сантиметрів над щиколоткою. Їх повинні носити всі без винятку. Щитки повинні бути виготовлені професійно, відповідно до розміру та віку.

Вимоги до дизайну одягу

  • Гравці домашньої команди повинні носити відповідні форми, кольори, що контрастують з кольорами команди гостя.
  • Шкарпетки та футболки протиборчих команд повинні бути контрастних кольорів. Домашня команда вносить необхідні зміни, якщо обидві команди мають однакові кольори. Футболка домашньої команди повинна бути світлого кольору, команда відвідувачів одягає темну.
  • Воротарі повинні носити майки, що відрізняють їх від товаришів по команді, і гетри, що відрізняють їх від інших гравців.
  • Шорти можуть бути іншого кольору, ніж футболки вироби та шкарпетки, але до певної міри. Всі гравці команди повинні виглядати цілісно. Нижня білизна має бути того ж кольору, що і верхня.
  • Правила рекомендують капітанам команд носити штани, що відрізняють їх від інших гравців.

Аксесуари

Гравець не може носити те, що вважається небезпечним для будь-якого іншого гравця. Прикраси носити не можна, крім медичних браслетів або кольє, які повинні бути прикріплені до тіла.

Допускаються м’які ковпачки, а також набиті накладки на голову. Такі елементи, як замки, підтяжки та ін., що носяться на корпусі, повинні бути захищені товщиною не менше 1-1,5 сантиметри. Будь-які виступаючі частини повинні бути набиті піною.

Номери, логотипи та торговельні марки

Розмір номера на передній частині трикотажу повинен бути не менше 10 сантиметрів у висоту та 15 на задній панелі. Логотип або торгова марка виробника може з’являтися на шкарпетках. На зовнішній стороні кожного предмета одягу може бути розміщений лише один логотип або торгова марка виробника.

Нумерувати шорти необов’язково, на відміну від футболок, які нумеруються завжди. Уніформа може містити логотип або торговельну марку одного виробника на зовнішній стороні форми. Проте, логотип не повинен перевищувати 2-1/4 квадратних дюйма. І це правило стосується всього одягу.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.