Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Фасадна дошка з акрилу
Пресс-релизы

Фасадна акрилова дошка: функціональні особливості та переваги

Фасадна дошка з акрилу інтенсивно використовується в оформленні будівель та прибудинкових територій. Матеріал допомагає придати екстер’єру дивовижний естетично привабливий вигляд, при цьому ціна доволі прийнятна.

Декому здається, що акрилова фасадна дошка лише прикрашає об’єкти. Але це не так. В даній статті пропонуємо розглянути усі властивості та переваги будматеріалу, які вас приємно здивують.

Функціональні особливості

Головним компонентом, що входить до складу матеріалу, є акриловий полімер. Саме завдяки йому зберігається яскравість кольору поверхні, стійкість до сонячних променів і можливість збереження фізичних якостей при великому діапазоні температур (від -80 до +80 °С). Інші складові також відіграють важливу роль і дозволяють придати дошкам певні характеристики:

  1. Діоксид титану. Використовується для закріплення і стійкості насиченого кольору.
  2. Антипірени. Впливають на вогнетривкі властивості матеріалу.
  3. Модифікатори. Завдяки їм фасадна акрилова дошка здобуває необхідну міцність.
  4. Антистатики. Запобігають виникненню статичної електрики, що особливо важливо під час грози.

Певні речовини сприяють еластичності матеріалу, а досягти необхідної кольорової гамми допомагають барвники. При такому складі відсутні токсичні елементи, тому будматеріал вважається екологічно безпечним.

Різновиди матеріалу

Акриловий сайдинг в залежності від способу монтажу буває двох типів: горизонтальний і вертикальний. У першому випадку будматеріал має кріплення-защепку. Щоб зафіксувати дошку, на стіні попередньо монтують обрешітку. В готовому вигляді горизонтальні лінії візуально розширюють фасад.

Другий тип — це вертикальні дошки, які мають більш просте кріплення, ніж у першому випадку. Можуть гідно доповнити фасад споруди та зробити її візуально вище.

Позитивні якості

Багато забудовників віддають перевагу саме фасадній акриловій дошці завдяки зовнішньому вигляду. Поверхня імітує натуральну дерев’яну текстуру, що виглядає дуже цікаво в екстер’єрі будинку. До інших переваг відносяться:

  1. Вентиляція. Завдяки нежорсткому кріпленню створюється природний повітрообмін.
  2. Захист від вітру. Будматеріал добре закриває протяги з вулиці.
  3. Екологічність. Не має у складі небезпечних речовин, які негативно впливають на самопочуття людини.
  4. Утеплювання. За обшивку можна закласти матеріал, який впливає на збереження тепла у приміщенні.
  5. Простота монтажу. Допустимо кріпити дошки протягом всього року.
  6. Різноманітність відтінків і текстур. Це дозволяє створити цікавий та оригінальний екстер’єр будинку та приватної території.

Інтернет-магазин FOROSTINA надає відмінний вибір акрилових фасадних дошок, які характеризуються якістю та привабливим зовнішнім виглядом. При цьому ціни на будматеріал дуже приємні.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.