Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Кольорове оформлення кухні

Житлові приміщення потребують регулярного оновлення вслід за модою і сучасними тенденціями. Всі світові бренди пропонують клієнтам настільки широкий асортимент меблів, забарвлень і форм, що будь-яка людина зможе створити для себе затишний і в той же час стильний простір. Все це робиться для того, щоб додати кожній кімнаті максимального комфорту.

Інтер’єр квартири повинен бути розроблений відповідно до особливих уподобань господаря. Особливо це стосується кухні, де необхідно використовувати мінімальний простір з максимальною користю. У сучасному світі не в кожного знайдеться час для того, щоб витрачати його на очистку поверхонь. Тому дизайнери намагаються оформити інтер’єр кухні так, щоб вона була не тільки практичною у використанні, але і простою у догляді.

Кольорова гамма

Кольорова гамма кухні може бути спокійною і стриманою, або креативною і яскравою. Все буде залежати від площі кімнати (для маленької кухні краще використовувати світлі тони) і особистих уподобань господаря. При виборі кольору варто пам’ятати про те, що в моді залишаються натуральні і пастельні відтінки. Особливо актуальними вважаються поверхні, що імітують дерево, камінь або землю. Багато дизайнерів отримують натхнення від природи. Природні, натуральні кольори подобаються і замовникам. Такі відтінки допомагають розслабитися, дарують тепло і затишок в кімнаті.

Кухня в білому кольорі

Звичайно ж, найпопулярнішим кольором в сучасному дизайні кухні незмінно залишається білий. Білий відтінок надає приміщенню свіжість і відчуття чистоти. Немає необхідності звертатися за допомогою до фахівця — кожна господиня самостійно здатна додати ідеально білій кухні трохи яскравих акцентів. До них можна віднести стільці, штори, невеликі предмети декору, виконані в незвичайних або контрастних кольорах. Найбільш актуальне оформлення в світлому кольорі для маленької кухні. Білий колір дозволить візуально збільшити приміщення.

Сірі відтінки

Найпопулярнішим трендом кухні після білого є сірий колір. Відтінок є нейтральним і прекрасно поєднується з яскравими тонами. Його можна комбінувати з багатьма породами дерев у якості створення еко дизайну. Останнім часом менше число людей віддають перевагу яскравому дизайну кухонних меблів і стін. Нейтральна обстановка в кухні сприятливо впливає на психіку і залишає місце для спокою після важкого робочого дня.

Не всі знають про вплив кольору на психіку людини. Якщо ви замовите кухню синього кольору, ви відчуєте наступ заспокоєння, зелена кухня здатна подарувати гармонію і душевний спокій. Теплі кольори завжди будуть позитивно впливати на настрій, а помаранчеві — активувати будь-яку діяльність і апетит.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.