Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Огляд тенденцій сучасного ринку дверей України

Все частіше людство замислюється про екологічний аспект, відаючи перевагу натуральним продуктам і зменшуючи ризик забруднення атмосфери. Не обійшли стороною дані ідеї і заклики український ринок виробництва дверей. На цьому ж терені знайшли себе дизайнери і діячі модної індустрії. Так, народився сучасний тренд — натуральність і простота. Благо, замовити міжкімнатні двері відповідно до будь-побажаннями клієнта — завдання здійсненне.

Популярні моделі та матеріали

Дерев’яні двері — мабуть, самий класичний атрибут меблювання, котрий зазнав найменших змін за всю історію свого існування. Дизайн конструкцій — єдина змінна, що варіюється від класики до модерну і еко-стилю.

Будь-які моделі можна розбити на кілька основних елементів:

— матеріал основного каркасу;
— фурнітура та комплектувальне;
— покриття і вставки.

Що стосується каркаса, то в даному випадку все практично незмінно. Зрозуміло, що виробники намагаються урізноманітнити або поєднувати матеріали, але це не так просто, як винайти новий та зручний механізм для відкриття.

Інноваційними вважаються нові типи покриття для дверей. Трендом на сьогоднішній день є екошпон, котрий виконує роль практичного покриття каркаса. Плюси такого продукту: економічність, широкий асортимент вибору кольору і текстури. Ще одна сировина, яка сьогодні набирає популярність — файн-лайн, який також можна знайти у великій різноманітності палітри.

Шпоновані моделі конструкцій від українських торгових марок користуються заслуженою довірою. На відміну від ПВХ покриття, шпон повністю натуральний і екологічно чистий матеріал.

Лідери виробництва і продажів

Щоб підібрати дійсно якісні міжкімнатні двері, слід знати про всі топових виробниках українського ринку, до них відносяться:

— «Дверний Олімп» — фірма, що займається постачанням дверних блоків від різних виробників з можливістю замовлення брендової фурнітури;
— «Двері Білорусії» — виробник з величезним досвідом, працює строго відповідно до технічних вимог;
— «Дверний дім» — український торговий представник, який займається постачанням якісної продукції з 2008 року, надає гарантію на всі товари;
— «Левгурт» — виробник і постачальник дверей в Україні з 12-ти річним стажем, продукція тільки з натуральної деревини та виконання робіт за нестандартними розмірами.

Маючи уявлення про передових постачальників висококласної продукції, вибрати і придбати бажаний товар буде дуже просто.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.