Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

рідкі шпалери
Пресс-релизы

Переваги використання рідких шпалер

Назва «рідкі шпалери» звучить дещо інтригуюче. Відразу виникає питання, чи рідкі шпалери це умовна назва. А якщо ні, то чим вони відрізняються від декоративної штукатурки. Насправді, це різні види декоративних покриттів. Вони мають різний склад і властивості. Але одна з основних відмінностей в плані використання цих двох матеріалів полягає в тому, що рідкі шпалери відносно легко можна наносити непрофесіоналам.

Склад та властивості рідких шпалер

Рідкі шпалери мають дуже багату палітру кольорів, відтінків та узорів, з якими можна ознайомитись на сайті магазина Стиль. Зазначимо відразу, крім оригінального сучасного вигляду та простоти у використанні рідкі шпалери мають у своєму складі натуральні компоненти, які не викликають алергії, не шкодять здоров’ю. Рідкі шпалери ви можете впевнено використовувати для декорування дитячої кімнати.

Що ж входить до складу рідких шпалер? Основним компонентом є целюлозне та бавовняне волокно, що скріплене клеєм та наповнюється відповідними барвниками. Крім того, окремо можна придбати і додати інші декоративні елементи, такі як блискітки, різні гранули та стружки.  Таким чином, комбінуючи всі ці складові можна створити свої неповторні покриття на стіні.

Де і як можна використовувати рідкі шпалери

Завдяки однорідності рідких шпалер дуже вигідно в композиції з ними виглядають картини та інші декоративні вставки. Також можна комбінувати різні види рідких шпалер, різного кольору та з різними наповнювачами. Особливо цікавим та оригінальним варіантом є шовкові рідкі шпалери https://stil.com.ua/ua/zhidkie-oboi/osnova/shelk/, в складі яких шовкові нитки складають вісімдесят відсотків.

Рідкі шпалери продаються, як правило, у вигляді порошку, який необхідно розвести відповідно за певним співвідношенням. Рекомендують розводити відразу весь пакет із сумішшю. Це пов’язано з  тим, що бажано відразу отримати розчин необхідної концентрації, який нанеситься рівномірним шаром на стіну. Якщо ж розводити суміш в декілька прийомів, то ви можете отримати рідкі шпалери, що відрізняються на вигляд.

Де рекомендують застосовувати рідкі шпалери?

Наносити рідкі шпалери на стіні можна практично будь-де, в будь-якій кімнаті, навіть у ванній. Хоча у приміщеннях, де є перепади вологості, краще рідкі шпалери не використовувати. Так само, як і звичайні паперові шпалери, вони швидко поглинаються вологу. З іншого боку, це є перевагою, якщо ми розраховуємо через деякий час поміняти рідкі шпалери, оскільки зняти їх можна просто добре намочивши та попрацювавши шпателем.

Якщо ви все ж таки наважились нанести рідкі шпалери у ванній чи на кухні, то найкраще зверху покрити їх гідроізолюючим покриттям.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.