Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Причини збільшеної вологості в квартирі та особливості боротьби з нею

Підвищена вологість в приміщенні – проблема, з якою стикаються багато мешканців як квартир, так і будинків. Чому виникає в приміщенні сирість? Як простіше за все усунути зайву вологість? Для чого потрібен осушувач? Подробиці – читайте в статті.

Багато власників сучасних квартир стикаються з таким явищем, як збільшена вологість повітря. Воно особливо відчутно при зміні сезонів в осінньо-зимовий період, коли посилено закриваються вікна. В цей час на вікнах та на стінах з’являються крапельки вологи.

При відсутності заходів по їх усуненню з часом на цих місцях утворюється цвіль. Остання є не просто шкідливою, а й небезпечною для людського організму. Вона викликає розвиток патологічних алергічних захворювань, патологій органів дихання та ін. Щоб ефективно впоратися з цією проблемою, необхідно для початку ознайомитися з причинами її виникнення.

Головна причина підвищеної вологості

Недостатньо хороша вентиляція – головна причина підвищення рівня вологості. Циркуляцію повітря в квартирі забезпечують вікна, двері та спеціальні системи. Переважне число проектів багатоповерхових будинків передбачають наявність лише двох таких каналів, розташованих на кухні та у ванній або туалеті.

Влітку власники відкривають кватирки, вікна та балкони, тому проблем з осушенням повітря в інших кімнатах не спостерігається. Взимку провітрювання зводиться до мінімуму. Це і призводить до утворення конденсату. Особливо страждають квартири, де встановлені металопластикові вікна та балконні блоки. На відміну від дерев’яних конструкцій, останні абсолютно непроникні для повітряних потоків. Щоб виправити ситуацію, можна використовувати примусовий осушувач повітря, дія якого схожа з функціонуванням кондиціонера.

Подібний прилад пропускає через себе повітряні маси, позбавляючи їх від вологи та забезпечуючи додаткове очищення.

Інші причини підвищення вологості в квартирах

Крім основної, існують й інші причини збільшення допустимих порогів вологості. Вони можуть бути викликані як діями власників, так і незалежними від них факторами.

До числа таких відносяться:

  • сушка білизни після прання в квартирі;
  • протікання даху та проникнення вологи через щілини (подібне зустрічається на верхніх поверхах та в панельних будинках);
  • проникнення вогкості через підвали (подібна причина зустрічається на перших поверхах в будинках, де неправильно виконана ізоляція);
  • наявність в приміщеннях акваріума;
  • дефекти водостічних систем;
  • розташування будинку з вітряної сторони, що несе за собою постійне потрапляння дощової вологи на стіни;
  • несправна сантехніка.

P.S. Перераховані джерела вологи потрібно усувати. Тут осушувач буде тільки тимчасовим заходом.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.