Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Продаж квартир ЖК Новопечерська вежа

Як стати власником нової квартири без особливих проблем і приймання заспокійливих ліків? Відповідь проста: вибрати надійного забудовника. Краще спочатку витратити свій час і зусилля для прискіпливого вибору забудовника, ніж потім кусати лікті.

Де вибрати і купити квартиру

1.Розташування

Друге питання: де в місті ви би хотіли жити? Наприклад, у Києві? Звісно, що центр міста – це найбільш зручний варіант. Але центр буває різним. Це може бути Хрещатик або Майдан Незалежності з перебільшенням викидів вихлопних газів у десятки разів. Або інша центральна вулиця з єдиними деревами лише вздовж проїзної дороги. Проте, є один з центральних районів у місті Києві, що найбільше цінується в якості проживання – це Печерськ. Саме там розташовується новий житловий комплекс Новопечерська вежа.

2. Природа і озеленення

Саме печерські пагорби можна спостерігати з потяга, коли заїжджаєш в Київ з боку Дніпра. Це найбільш стародавні київські місця, які свого часу були природньою перешкодою для нападу на місто. Звідси можна побачити Дніпро і лівобережну частину Києва. Печерський район – один з найбільш озеленених. Тут розташовується низка парків на правобережних схилах, також великий Ботанічний сад імені М.М. Гришка. Печерський район міста Києва по праву вважається елітним районом. Тому придбати житло в цьому районі – це особлива удача.
Продаж квартир ЖК Новопечерська вежа

3.Європейські стандарти будівництва

Саме зараз відбувається продаж квартир ЖК Новопечерська вежа. Слід звернути увагу на цей житловий комплекс тому, що будівництво його здійснюється з участю європейського інвестора. Тому стандарти відповідно європейські. В першу чергу, це стосується енергозбереження та застосуванню екологічно дружніх матеріалів. Цьому питанню приділяється значна увага. В першу чергу, фасади будинку мають додатковий шар мінеральної вати для теплорегуляції стін. По друге, багато уваги приділяється вікнам будинку. Це ціла система п’ятикамерних вікон, що мають високий ступінь теплозбереження, захисту квартир від шуму та спеціальну конструкцію від захисту сильних вітрів. Лічильники використання тепла автономні в кожній квартирі. Для кожної кімнати передбачені клапани на радіаторах для регулювання теплопостачання.

4.Умови проживання

ЖК Новопечерька вежа створюється з максимальними вигодами для сімейного проживання. Це і дитячі майданчики, ліфти, обладнанні для спуску та підйому дитячих візочків, безкоштовний спортивний зал та підземний паркінг.

Після закінчення будівництва обслуговуванням цього житлового комплексу буде займатись експлуатаційна компанія відповідно до європейських стандартів утримання житла.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.