Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Интерьер

Рідкі шпалери в інтер’єрі: варіанти використання

Рідкі шпалери — один з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів, який відрізняється екологічністю, простотою у використанні і великою різноманітністю декоративних ефектів.

Якщо ви задумали перетворити житловий, комерційний або офісний інтер’єр, тоді слід звернути увагу саме на рідкі шпалери, тому що це найбільш сучасний оздоблювальний матеріал, який дозволяє в короткі терміни і з мінімальними зусиллями кардинально змінити будь-який інтер’єр. Розглянемо різні варіанти того, як рідкі шпалери можна використовувати в різних приміщеннях.

 

Рідкі шпалери в спальні

Спальня — це ідеальне місце для обробки подібним матеріалом, тому що саме тут стіни майже ніколи не піддаються механічним пошкодженням і не забруднюються. Для таких інтер’єрів можна використовувати будь-який тип рідких шпалер, який додасть спальні необхідний декоративний ефект, — це можуть бути:

  • повністю шовкові;
  • шовково-целюлозні шпалери;
  • шпалери з шовкового волокна з декоративними елементами.

Для оформлення стель відмінно підійдуть целюлозні шпалери, які у виробника Silk Plaster представлені в колекціях Оптима, Мастерсілк 1-20 і Мастерсілк 11-125. Целюлозні шпалери — це бюджетний варіант, який візуально добре виглядає, при цьому єдиний недолік — шорстка поверхня — на стелі відчуватися точно не буде.

 

У дитячій кімнаті

 

Так як шпалери з текстильних волокон — це природний і абсолютно безпечний оздоблювальний матеріал, який при цьому не має запаху, його спокійно можна використовувати для оформлення інтер’єру в дитячій кімнаті. Для цих цілей найбільш підходящими будуть колекції шовкових і шовково-целюлозних рідких шпалер.

 

У порівнянні зі звичайними паперовими шпалерами або штукатуркою, рідкі шпалери — це ідеальний варіант для дитячої, тому що їх можна легко частково ремонтувати. Якщо дитина обмалювала стіну — досить просто розмочити зіпсований ділянку покриття, акуратно його зняти і на це місце знову нанести чисту суміш спеціальної Кельмою.

Рідкі шпалери в інтер’єрі вітальні

 

Вітальня — найкраще місце для застосування рідких шпалер, тому що саме тут матеріал зможе розкрити весь свій дизайнерський потенціал. Він має величезну кольорову палітру і може поєднувати в собі волокна різних відтінків — наприклад, як в колекціях Престиж, Стандарт і Іст. Для більш оригінальних ефектів до складу шпалер для вітальні можна додавати Міні блискітки Silk Plaster різних відтінків.

Для вітальні підходять всі види шпалер:

Шовкове покриття буде відчуватися оксамитовим і виглядати як дорога блискуча тканина. Залежно від розміру волокна може варіюватися і тактильний ефект: покриття з дрібного волокна буде найбільш гладке, а з великого — злегка рельєфне. Повністю шовкові шпалери — найкращий варіант для оформлення вітальні, тому що цей різновид шпалер найдовговічна з усіх.

Шовково-целюлозні рідкі шпалери поєднують в собі блиск і бархатистість шовку і при цьому мають доступнішу ціну, так як волокна целюлози в складі роблять такий матеріал дешевше. Конкретна ціна, зовнішній вигляд і тактильний ефект шовково-целюлозного покриття буде повністю залежати від пропорцій складу.

Шпалери з шовкового волокна з декоративними елементами обходяться дешевше повністю шовкового покриття і при цьому створюють приголомшливі різноманітні декоративні ефекти. Такий матеріал представлений в колекціях Престиж і Еколайн.

На кухні

Кухня є менш підходящим місцем для використання рідких шпалер, але при дотриманні декількох базових правил це все-таки можливо:

Після нанесення і висихання складу його необхідно покрити спеціальним лаком для захисту від вологи;

Використовувати рідкі шпалери безпосередньо поблизу кухонної плити, раковини або робочих поверхонь не рекомендується. Ці зони можна оформити за допомогою плитки, а шпалерами покрити решту стін.

Для оформлення кухні можна використовувати більш шорсткі і бюджетні целюлозні і шовково-целюлозні рідкі шпалери, які представлені в колекції Стандарт.

 

Рідкі шпалери в комерційних приміщеннях

Хороший спосіб зробити інтер’єр оригінальним і незабутнім для відвідувачів — це використання нових оригінальних оздоблювальних матеріалів. Якщо формат комерційного інтер’єру не передбачає, що стіни будуть постійно піддаватися механічним пошкодженням (наприклад, відвідувачі точно не чіпатимуть їх руками або випадково зачіпати), тоді в оформленні можна сміливо використовувати рідкі шпалери.

 

Для конкретної задумки і дизайн-проекту можна буде підібрати найбільш підходящий варіант шпалер. Це можливо завдяки тому, що в Україні виробник Silk Plaster представляє 13 різноманітних колекцій.

Думка дизайнерів про рідкі шпалери

Фахівці дизайн-студій, які не перший рік працюють з декоративним оформленням приміщень, сходяться на думці з приводу плюсів рідких шпалер:

 

Шпалери не тільки мають велику колірну палітру, а й дозволяють отримати цікаві неоднорідні відтінкі за рахунок змішування текстильних волокон різних кольорів. Також до складу можна додавати Міні блискітки і люрекс — це зробить покриття ще цікавіше.

Рідкі шпалери — це безшовний матеріал, тому його можна легко наносити без особливих навичок і не хвилюватись за можливі естетичні дефекти.

Можливість фрагментарного ремонту: пошкоджену ділянку шпалер можна запросто розмочити, акуратно зняти і відразу ж нанести на його місце новий склад, який залишився після ремонту.

Природний склад, екологічність і безпека дозволяють рідким шпалерам відповідати основним вимогам сучасності.

Важлива деталь, яку дизайнери завжди продумують заздалегідь, — після ремонту стіни в приміщенні повинні «дихати», щоб в кімнаті не накопичувалася зайва волога і не створювався парниковий ефект, а мешканцям було комфортно в ній перебувати. Рідкі шпалери — це якраз один з небагатьох оздоблювальних матеріалів, який запобігає появі вогкості і не заважає стінам «дихати».

 

У розділі Фотогалерея можна переглянути кращі приклади інтер’єрів, які були оформлені з використанням рідких шпалер Silk Plaster.

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.