Ковані перила від львівських майстрів Фото
Пресс-релизы

Ковані перила від львівських майстрів

Феєрія з металу у вашому будинку
  • 320
  • 0
0 репостов

Використання кованих металевих виробів в інтер’єрі або у зовнішньому оздобленні будинку – це водночас можливість прикрасити його стильними елементами декору і застосувати в будівництві міцні і надійні конструкції.

Ковальство є одним з найдавніших ремесл, винайдених людством. Воно виникло приблизно в один й той самий час у багатьох різних народів і було це кілька тисячоліть тому. Спочатку з’явилося так зване холодне кування і, набагато пізніше, лише через кілька сотень, а може й тисяч, років, з’явилося гаряче кування. Науковці кажуть, що ковальство першим серед інших видів ремесл виокремилося в окремий вид діяльності, тобто ковалі – це перші вузькі фахівці, які займалися своєю справою на постійній основі, а не час від час за необхідністю і у перервах між іншими справами – скотарством чи землеробством.

Вміння обробляти метали стало значним поштовхом в розвитку людської цивілізації і дало свої назви цілим історичним епохам. Нам відомі мідний вік, бронзовий і залізний віки. Кожна ця епоха характеризувалася металом, який люди вміли обробляти і з якого вони робили свої знаряддя. Не треба зайвий раз нагадувати про роль ковалів. Це були люди, на яких в певному сенсі трималася вся діяльність тогочасного суспільства. Воїнам була потрібна зброя і обладунки, землероби і ремісники потребували якісного інструменту, вершникам було не обійтись без підков та іншої збруі.

Але це було давно, а що ж відбувається зараз? Чим займаються сучасні ковалі і чи існують вони взагалі? В Україні завжди було достатньо ковалів, про що свідчить, в тому числі, і велика кількість українських прізвищ з відповідним коренем, існують вони і сьогодні. Особливо багатими на представників цього виду ремесл є Львів та Львівська область. Такої кількості майстрів не знайдеш ніде в іншому місці нашої країни. Всі зацікавлені без проблем можуть знайти в мережі інтернет інформацію про майстерні та їх вироби, на кшталт сторінки http://kuznya-lviv.com.ua/product/kovani-peryla/.

А займаються сучасні ковалі переважно художньою ковкою, бо мало кому сьогодні прийде в голову ідея піти до коваля, щоб придбати новий замок на двері, або полагодити зламаний інструмент. Вироби ковалів користуються надзвичайною популярністю у різноманітних дизайнерів, архітекторів і просто людей з гарним смаком і цінителів ручних виробів. Ковані перила один з поширених елементів декору, які можна побачити на будинках заможних людей.


  • 320 просмотров
  • 0 комментариев

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.

Faqindecor Контакты: Телефон:+380636949447, Электронная почта: faqindecor@gmail.com Адрес: 7, Gogol str, Kharkiv, Ukraine