Паспортизація вентиляції. Фото
Пресс-релизы

Паспортизація вентиляції.

  • 342
  • 0
0 репостов

Кожен промисловий об'єкт повинен мати ефективну систему вентиляції. Вентиляція вирішує проблеми регульованого і організованого повітрообміну з метою забезпечення оптимального мікроклімату і чистоти повітря в приміщеннях різного призначення. Тому для стабільної і безперебійної роботи вентсистем необхідно провести паспортизацію. Паспортизація систем вентиляції – це завершальний етап комплексу робіт з пусконаладки вентиляційних систем. Такі системи повинні відповідати всім вимогам затвердженої проектно-конструкторської документації, яка виконана у відповідності з вимогами ДСТУ, СНіП та інших нормативних документів.

Тепер розглянемо, що таке паспортизація і навіщо вона потрібна, а також хто може проводити паспортизацію вентиляційних систем.

проводити паспортизацію вентиляційних систем

Що таке паспортизація систем вентиляції?

Паспортизація систем вентиляції являє собою перевірку робочого стану вентсистем і обладнання за допомогою проведення аеродинамічних випробувань, оформлена у вигляді технічного документа.

Паспортизація є обов'язковою для усіх видів систем вентиляції. Для кожної системи видача техпаспорта виробляється після завершення всіх монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.

Паспорт систем вентиляції – це документ, у якому містяться дані про стан всього вентиляційного обладнання, технічні параметри самих приладів, а також аеродинамічних випробувань.

Для чого потрібна паспортизація вентиляційних систем?

Паспортизація вентиляції необхідна:

1. Замовнику роботи з представниками інспекцій.

Кожна вентиляційна система піддається строгій перевірці з боку відповідних органів, які здійснюють перевірку експлуатаційних характеристик вентиляційного обладнання, а також наявність і термін дії паспорта.

2. Замовнику для власної безпеки.

Грамотно оформлений паспорт є запорукою ефективної та безпечної роботи всієї вентиляційної системи. В техпаспорті відображається стан вентиляційного обладнання, а також фіксуються всі зміни, які спостерігалися протягом усього експлуатаційного періоду.

Хто має право на проведення паспортизації вентиляційних систем?

Паспортизацію вентиляційних систем проводить компанія, яка проводила монтаж і пуско-налагоджувальні роботи системи вентиляції. Іноді можуть залучатися й інші організації, які повинні мати:

• Сертифікат лабораторії;

• Сертифікат фахівця в області забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя;

• Набір інструментів, які мають сертифікат якості;

• Відмітки про щорічне проходження держперевірки вимірюваного устаткування у відповідних органах стандартизації.

Вентиляція

Наша проектно-монтажна компанія пропонує проектування систем вентиляції будь-якого рівня складності, а також їх паспортизацію за найвигіднішими цінами. Крім того, наші фахівці підберуть оптимальне вентиляційне обладнання з урахуванням усіх побажань Замовника та специфіки приміщення, а також проведуть монтаж «під ключ», пуско-налагоджувальні роботи з подальшим обслуговуванням.

Компанiя "ВЕНТ ЗАВОДИ", тел. +78122008759, +38(044)221-25-52, +38(056)785-75-27


  • 342 просмотров
  • 0 комментариев

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.

Faqindecor Контакты: Телефон:+380636949447, Электронная почта: faqindecor@gmail.com Адрес: 7, Gogol str, Kharkiv, Ukraine