Проекти бань з дерева: здоров’я та задоволення derevodim Фото
Пресс-релизы

Проекти бань з дерева: здоров’я та задоволення derevodim

  • 305
  • 0
0 репостов

Якщо ви є прихильником здорового способу життя та парних процедур, власна баня цілком ймовірно входить до вашого переліку елементів щастя.

Для будівництва бань використовують різні будівельні матеріали, але тільки деревина перетворює парні процедури на фактор зцілення та створює в парильні винятково цінний для людини мікроклімат.

Навіть типові проекти бань з дерева (див. на сайті http://derevodim.com.ua/progects/projects-bath) передбачають можливості використання різної сировини: липи, дубу, вільхи, представників хвойних порід – модрини, канадського кедру, ялини, сосни. Сосновій деревині зазвичай надається перевага, завдяки дуже вдалому поєднанню демократичної вартості та цілющого впливу на організм людини.

Якщо проектуванням лазні займалися професіонали, що (як http://derevodim.com.ua/) спеціалізуються саме на роботі з деревиною, баня буде гарно виглядати та справно функціонувати протягом багатьох років. На відміну від старовинних методів будування з колод, які мали після зняття кори природні нерівності, тому при монтажі та подальшої експлуатації утворювалися щілини, сучасні технології цю можливість зводять нанівець.

Зараз для зведення дерев’яних споруд використовують оциліндровані колоди, профільований чи клеєний брус. Вони отримуються внаслідок обробки на складному обладнанні та мають математично вивірені геометричні форми.

Антисептичні просочення в декілька разів збільшують опір матеріалу гниттю та займанню, подовжуючи терміни експлуатації конструкцій на десятиріччя. Оскільки будівництво бані зазвичай не потребує зведення масивного фундаменту та декорування, загальні терміни будівництва досить короткі.

Інтер’єр руської бані

Найбільш економний варіант бані передбачає два приміщення. Перше об’єднує в собі функції передпокою та передбанника, друге – мильне та парне відділення. Якщо розміри ділянки дозволяють, парильну ти мильну можна відокремити, окремо зробити кімнату для відпочинку, як її літній варіант – терасу. Незайвим для баньки буде вихід до басейну або природної водойми.

Головний атрибут парної – піч кам’янка, на якій розташовано змійовик або просто посудина з водою. Піч зазвичай ставлять біля стіни, судньої з передбанником. З протилежного від печі боку розташовано лави для паріння. Мильна кімната обладнана ємкостями з холодною водою, мочалками, милом тощо. За відсутності кімнати для відпочинку у передбаннику , окрім вішалок для одягу та полотенець, розташовують столик та крісла або стільці.


  • 305 просмотров
  • 0 комментариев

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.

Faqindecor Контакты: Телефон:+380636949447, Электронная почта: faqindecor@gmail.com Адрес: 7, Gogol str, Kharkiv, Ukraine