Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Як зменшити витрати на будівництво заміського будинку – корисні паради від КМ Буд?
Пресс-релизы

Як зменшити витрати на будівництво заміського будинку – корисні паради від КМ Буд?

Будь-яке будівництво вимагає великих матеріальних витрат. Однак, існують деякі моменти, коли можна хоч трохи заощадити. Якщо є така можливість, то краще нею скористатися, недарма кажуть: «Копійка гривню береже». Ми поцікавилися у фахівців будівельної компанії КМ Буд як можна зекономити на будівництві приватного будинку.

Природно, що не потрібно економити на всьому підряд, економія повинна бути розумною. Не варто купувати найдешевші будматеріали і наймати найдешевшу робочу силу, адже це може обернутися проти вас, коли пройде певний строк і на ваших стінах з’являться тріщини. Для цього потрібно знати, де і як можна заощадити. Найкраще заздалегідь обміркувати все до дрібниць, завдяки чому потім легше буде вести звіт за видатками – радить будівельна компанія КМ Буд.

1. Економія на проекті

Знизити витрати на будівництво можна ще на етапі проекту.

У тому, що зараз великим попитом користуються готові проекти, немає нічого дивного. Крім їх відносно недорогої ціни, є й інший великий плюс: коли архітектори створюють такі проекти, вони використовують такі будматеріали, які підійдуть практично для будь-яких будинків, тобто готують стандартні проекти, враховуючи всі особливості.

І зовсім не обов’язково розтрачуватися на модні, дорогі проекти, коли можна вибрати дешевше і практичніше. Тим більше, що в готову проектну документацію ви можете внести деякі зміни і доповнення, а ціна від цього не зміниться. У підсумку на цьому можна заощадити майже в два рази більше коштів!

2. Економія на фундаменті

Можна також заощадити на фундаменті, точніше змінити його товщину. Наприклад, якщо ви зводите триповерховий будинок, то товщина фундаменту може бути в діапазоні + — 500 мм. А якщо котедж буде двоповерховим і, плюс до всього, рівень ґрунтових вод знаходиться високо – то можна зменшити товщину фундаменту аж до 200 мм, що значно заощадить вам гроші і знизить ризик появи ґрунтової води.

При зменшенні товщини фундаменту, ви вирішуєте відразу дві проблеми: економія до 25% на вартості будівництва та відведення ґрунтових вод, що значно зміцнює і підвищує якість будинку.

3. Економія на стінах

Крім зменшення товщини фундаменту, можна зменшити товщину стін. Відразу в голову приходить думка: якщо зменшити товщину стін, то опір холоду буде нижче. Але це не зовсім так.

По-перше, збереження тепла більше залежить від використання якісних утеплювачів, ніж від товщини стін. Чим краще утеплювачі, тим довше зберігається тепло.

По-друге, це залежить від того, в якій кліматичній зоні ви розташовані, якщо в теплій, то вам боятися нічого. Крім того, крім економії ви отримуєте більше простору в будинку без змін його загальної площі. Наприклад, при зменшенні товщини на 100 мм, ви можете отримати вільну площу розміром 10 м2.

4. Економія на будматеріалах

Після вибору проекту, вирішується питання про обрання будівельних матеріалів.

Звичайно, буде недоцільно і дорого, якщо ви зупинилися на проекті з дерева, а будете будувати його з цегли. Це буде просто нерозумно, і ви неабияк втратите. Однак, вам може пощастити в разі, якщо вам сподобався проект з бетону, а неподалік стоятиме завод з виробництвом цегли. В такому разі проект можна дещо видозмінити і провести його перерахунок. У підсумку ви заощадите на перевезення і витратите на це менше передбачуваного часу.

5. Економія на опаленні

І, наостанок, поради по використанню систем комунікацій. Проводити чи ні газ, і чим топити будинок вирішує кожен сам: хтось встановлює газгольдери, хтось ставить твердопаливні котли. А Комусь все це зовсім не потрібно, тому що планується жити в будинку тільки під час відпустки. В цьому випадку дешевше встановити електричне опалення.

Якщо ж, ви маєте намір проживати в будинку постійно, то найкращим варіантом буде встановлення теплового насоса. І витрати на споживання енергії, вже будуть залежати тільки від вас, наскільки раціонально ви будете її використовувати.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.