Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

настил ламіната
Пресс-релизы

Загальний порядок процесу настилу ламінату

Загальний порядок процесу настилу ламінату. Краща ціна на паркет і ламінат. Паркет-Бюро, Ірпінь Київ, Україна, тел. (067) 966-93-62

Настилати ламіновану підлогу слiд наступним чином. Бетонну основу повністю вкриємо смугами поліетиленової плівки товщиною 200 мкм. Вона буде оберігати планки, створені з чутливих до вологи компонентів, від води, що виділяється підставою. Дерев’яні чорнові підлоги не потребують гідроізоляції. Смуги кладемо з нахлестом приблизно в 20 см, точково кріпимо скотчем для зручності подальшої роботи.

Настилаємо підкладку з ЕППС, спіненого поліетилену або пробки. Так як товщина підкладки від 2 мм і більше, то укладати її потрібно встик, щоб не було потовщень. Мати або смуги підкладки також кріпляться скотчем. Бажано, щоб складові багатошарової системи підлоги настилались «в хрест» попереднього і подальшого шару. Смуги підкладки рекомендовано розташовувати поперек напрямку укладання панелей покриття. Значить, ізоляційний поліетилен для бетонного чорнової підлоги стелимо перпендикулярно підкладці, але по напрямку укладання ламінату.

Ламінат

Збираємо стартовий ряд ламінованих дощок, поєднуючи торцеві пази з торцевими шпунтами зазначеним виробником способом. Для бездоганної підгонки простукиваем приєднані панелі з протилежного боку гумовою киянкою або звичайним молотком, але через демпферний брусок або обрізок ламінату, щоб не зламати замкову систему.

Не відступаючи від технологічного курсу і від обраної схеми розкладки, формуємо другий ряд. З’єднуємо обидва зібраних ряду. Разом з помічником вводимо під зазначеним виробником кутом шпунт другого ряду в паз першої смуги. Поступово опускаючи її вниз, натисканням доводимо до клацання з характерним клацающим звучанням.

Виставляємо зібрану частину підлоги до стіни, розташувавши між нею і стіною розпірні клини з товщиною, рівній деформаційного зазору. Дані дистанційні пристосування можна купити або зробити власноруч з обрізків ламінату. З торців теж ставимо клини.

Формуємо і сплачиваем з зібраної частиною підлоги третій ряд. Аналогічно діємо аж до останнього ряду, не забуваючи про дистанційні розпірки. Для формування крайньої смуги кожну панель відміряємо окремо, прикладаючи перевернуту виворотом догори деталь до місця установки. Поштучні виміри допоможуть уникнути відхилень, пов’язаних з традиційною для вітчизняного будівництва нерівністю стін. Не забуваючи про деформаційному відступі, креслимо на вивороті олівцем лінію. По ній та отпилим.

Для приєднання і підгонки панелей крайнього ряду користуємося скобою. Народні умільці, изыскивающие власні способи, як зручніше і дешевше укласти на підлогу ламінат своїми руками, замість скоби-струбцини застосовують молоток або обценьки.

Ну а купити ламінат можна у нас, в інтернет-магазині Паркет-Бюро, звертайтеся.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.