Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Пресс-релизы

Архітектура і дизайн готелів

Як і раніше, готелі стикаються з жорсткою конкуренцією за завоювання попиту клієнтів. Зараз готелі трансформують зовнішній вигляд, підвищують привабливість, використовуючи дизайн зовнішніх та внутрішніх приміщень. Це один методів вирізнитися з поміж інших конкурентів. Унікальність та неповторність готелю забезпечують дизайнери високого класу, такі як в https://savytskyydesign.com/, що створюють особливе враження. Які ж тренди сьогодні переважають при створенні готельних приміщень?

Екологічна свідомість, оздоровлення, та технології смарт-номерів — це лише декілька найбільш переважаючих тенденцій дизайну готелів, що застосовуються як незалежними готельними компаніями, так і мережами.

Екологічність

Природа стала новою розкішшю. Багато готелів і надалі зосереджуватимуться на екологічно стійких практиках. Від використання природних будівельних матеріалів, що переробляються, до впровадження сонячних батарей та ефективної переробки білизни. Готелі сьогодні також включають більше живої зелені, природного та світлодіодного освітлення у свої проекти, щоб зменшити споживання енергії та викиди вуглецю.

Прекрасним прикладом такого готелю, з неабиякими зусиллями, що генерують енергію, є готель Proximity у місті Грінсборо, штат Північна Кароліна.

Оздоровлення

Сектор оздоровчої гостинності набирає популярності серед мандрівників. Просто надання додаткового килимка для йоги в кімнаті для гостей та лотка для фруктів далеко не достатньо для задоволення потреб гостей. Більше готелів додає і модернізує спортзали, оздоровчі курорти, зони відпочинку, системи очищення повітря та води, обладнання для тренажерів у приміщенні.

Готелі також прагнуть вписати місцеву культуру, щоб зробити досвід гостей більш яскравим, використовуючи послуги місцевого роздрібного продажу та аутсорсинг місцевого бізнесу. Готелі також стають культурними центрами, де гості можуть відвідувати мистецькі, музичні заходи. Ця тенденція вимагає додати локальні штрихи до дизайну готелю, а також залучити місцевих дизайнерів та художників до роботи готелю, щоб створити неповторну атмосферу.

Автентичні дизайни готелів у поєднанні з добре навченим персоналом є досить популярними на сьогодні.дизайн готелів

Смарт-готелі

Надання гостям безперебійного спілкування, найсучаснішого обслуговування та високофункціонального обладнання означає, що готель стоїть на передовому плані технологічних інновацій. Онлайн-реєстрація та реєстрація iPad — це вже поширені методи впровадження технологій, надаючи дизайнерам більшу гнучкість та креативність при розробці готельних вестибюлів. У смарт-готелях персоналізовані планшети в гостьових номерах можуть контролювати все — від кімнатної температури, освітлення до спілкування з готельними працівниками з усіх відділів.

Теги:

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.