Привет! Я новый faqindecor.com и я работаю в beta-версии, спасибо за понимание Подробнее тут

Новости Свежесть горных вершин дизайн среды

Мы стараемся писать только о самых интересных темах интерьер-дизайн, которые могут появиться в интернете.

Фото из: Дизайн интерьера современной квартиры

Відкриття мистецького проєкту «Дуже Цифрові Резиденції» у Харкові

Tanya Turutko

6 липня у хабі Накипіло відбудеться прес-конференція з приводу відкриття проєкту «Дуже цифрові резиденції» у місті Харкові. Початок події 12:00.

«Дуже Цифрові Резиденції» — мистецькі практики у сфері сканування культурної спадщини, цифрової скульптури та медіа арту в Одесі та Харкові. Мета проєкту — розвиток митців у сфері цифрового виробництва задля переосмислення культурної спадщини Одеси та Харкова, стимуляції й переосмисленню процесів реставрації та реконструкції історичного центру міст. Для взаємодії та обміну досвідом між резидентами будуть проходити нетворкінгові онлайн-івенти, куди ми запрошуємо долучатися всіх небайдужих до мистецтва та цифрових технологій.

Матеріали для резиденція та кураторська підтримка будуть забезпечені за підтримки Українського Культурного Фонду.

Участь у резиденціях безкоштовна. Форма реєстрації для учасників знаходиться за посиланням.

Дати резиденцій: 14 серпня 2020 — 1 вересня 2020

Резиденція у Харкові шукає 12 учасників, віком від 20 до 45 років, з фахом у сфері медіатехнологій, відеомаппінгу, виробництві 3D анімацій, моделей, дизайну, графічного дизайну, архітектури та IT технологій.

Пріорітет при відборі заявок буде відданий тим, в кого є середній досвід роботи у мистецтві з новими медіа, VJ, медіаартом, VRAR, 3д моделюванням, 3д анімацією. Або: середній досвід роботи в живописі, графіті, стінописах, сучасному візуальному мистецтві, графічному дизайні, візуалізаціях, 2D анімації. Плюс, якщо учасник має досвід роботи з цифровими стратегіями у маркетингу, мистецтві та інноваційному менеджменті та цифровому сторітелінгу, культурології.

Кураторська команда в Харкові:
Куратор: Влас Бєлов
Куратор: Роман Мінін
Куратор: Роман Борозенцев
Майстерні: Fablab KHNUE, Minin Art Hub

Контакти
Кароліна Соляр — PR-менеджер проєкту у Харкові
karolinas@gwaramedia.com
+380 50 713 86 93

Детально про організаторів:

Gwara Media — це креативне медіа, яка просуває та каталізує модернізацію українського медіа ландшафту допомогою інноваційних соціальних та культурних продуктів, медіа-інтервенцій та підтримує творчі індустрії, започаткована у 2016 році.

Pixelated Realities — громадська організація, метою якої є просування цифрових методів збереження культурної спадщини, зокрема 3D-сканування, цифрового виробництва, віртуальної та доповненої реальності для реставрації, реконструкції та проєктування в історичній забудові.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Матеріал підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів. Сайт: ucf.in.ua

Читайте далее
НОВОСТИ
«Городская скульптура»: как будет выглядеть новый жилой-комплекс в Литве
В. Петрарка
НОВОСТИ
На аукционе Sotheby’s этюд Рембрандта с отпечатком пальца продали за 12 миллионов долларов
В. Петрарка
НОВОСТИ
В Грузии построят «визионерский» финансовый центр
В. Петрарка
НОВОСТИ
Объявлены победители премии AR Emerging Architecture 2018
В. Петрарка
ТЕМА НЕДЕЛИ Мансардный этаж своими руками
ИНТЕРЬЕР ДНЯ Паста-баста
ЦИФРА ДНЯ
560$

Сумма штрафа, выписанного колумбийскому футболисту Луису Морено за пинок совы, которая приземлилась на поле во время футбольного матча

ДРУГИЕ ЦИФРЫ

Подписка на нашу рассылку исцеляет от всех известных науке заболеваний,
открывает чакры и создает постоянный канал связи с космосом.